Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Слідство зняло з Ганиша звинувачення в голосуванні на референдумі

12 / 12 / 2016

Прокуратура АРК 12 грудня винесла нову версію обвинувального акта у справі екс-депутата Верховної Ради Криму Василя Ганиша, повідомляють Крим.Реаліі.

З обвинувального акта виключений епізод, в якому Ганиш звинувачувався в участі в голосуванні за проведення «референдуму» про територіальну приналежність Криму.

“Об’єктивно вина обвинуваченого не підтверджується. Він сам дав свідчення, які не підтверджують його провину. Матеріали кримінальної справи не містять доказів, які підтримують те, що він голосував за проведення так званого «всекримського референдуму». І показання свідків у цій частині не підтверджують обвинувачення”, — сказав прокурор Олег Данілін.

При цьому стаття, за якою звинувачують Ганиша, на змінилася — ч. 1. ст. 111 Кримінального кодексу України, державна зрада. Йому ставлять в провину два діяння: участь в засіданні Держради Криму 11 квітня 2014 року і висунення своєї кандидатури на місцевих  виборах до міськради Феодосії.

Василь Ганиш був затриманий при переході адміністративного кордону 29 квітня 2015 року на пропускному пункті «Каланчак» в Херсонській області за підозрою в державній зраді. Свою провину він заперечує і заявляє, що був єдиним депутатом Верховної ради Криму, який проголосував проти проведення «референдуму». Інтерв’ю QirimInfo з Ганишем можна прочитати тут.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини