Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Слідчий комітет допитав Умерова у справі адвоката Полозова

15 / 03 / 2017

Сьогодні 15 березня в Слідчому комітеті РФ по Криму заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров дав пояснення в рамках дослідчої перевірки у справі адвоката Миколи Полозова.

«Їх цікавило, чи є у нас угода про надання юридичної та правової допомоги; чи надавав мені Полозов юридичну допомогу. Я розповів, що договір ми підписали ще в минулому році, до цього знайомі не були, познайомилися в рамках кримінальної справи. Будь-яка інформація, отримана ним від мене, є адвокатською таємницею», – розповів в коментарі QirimInfo Ільмі Умеров.

Також 6 березня в Следкоме РФ по Криму сам адвокат Микола Полозов дав пояснення в рамках дослідчої перевірки за фактом його допиту співробітниками ФСБ.

Нагадаємо, 25 січня адвоката примусово доставили до відділення ФСБ, де спробували допитати у справі його підзахисного Ільмі Умерова. Тоді Полозов відмовився давати свідчення. Пізніше слідчий ФСБ Скрипка направив до Слідчого комітету матеріали для перевірки за ознакою злочину, передбаченого статтею 308 КК РФ «Відмова свідка від дачі показань».

Адвокат також повідомив, що дослідча перевірка щодо нього продовжена до 9 квітня.

«Слідчий проводить якісь процесуальні дії, спрямовані на пошук ознак злочину. В даному випадку за статтею 308 КК РФ», – додав адвокат.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини