Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Слідчі органи РФ визнали, що не можуть встановити винних у зникненні Ервіна Ібрагімова

16 / 04 / 2021

Про це QirimInfo повідомив адвокат Микола Полозов. Сам захисник дізнався про це 16 квітня під час засідання підконтрольного Росії міського суду окупованого Армянська по «справі Мустафи Джемілєва».

За його словами, Ервін Ібрагімов ще в 2014 році був допитаний російською поліцією по «справі Джемілєва» і з тих пір він значився як свідок обвинувачення. Коли влітку 2020 року процес у цій справі почався, держобвинувачення навіть викликало зниклого в 2016 році Ібрагімова в суд давати свідчення.

«У зв’язку з цим суд направляв запит до головного слідчого управління слідчого комітету РФ по Криму. І сьогодні, під час судового засідання в Армянську, суд оголосив відповідь з управління, яку було отримано ще в грудні 2020 року, згідно з якою, справа про викрадення Ервіна Ібрагімова перебувала у провадженні головного слідчого управління СК РФ по Криму, проте з вересня 2017 року справу призупинено на тій підставі, що особу, якій повинні пред’явити обвинувачення у даній справі не встановлено», — розповів Микола Полозов.

За словами адвоката, так підстава про призупинення слідства у справі передбачена ст. 208 кримінально-процесуального кодексу РФ.

Нагадаємо, ввечері 24 травня 2016 року в окупованому Криму був викрадений член виконавчого комітету Всесвітнього Конгресу кримських татар Ервін Ібрагімов. Камери відеоспостереження зафіксували момент злочину: Ервіна затягли в машину люди в формі співробітників ДПС і відвезли в невідомому напрямку. З тих пір про місцезнаходження кримського татарина нічого невідомо. 

Як ми повідомляли раніше, окупаційна влада Криму заочно висунула обвинувачення Мустафі Джемілєву за ч. 3 ст. 322 ( «Незаконний перетин державного кордону Російської Федерації»), ст. 224 («Недбале зберігання вогнепальної зброї»), ч. 1 ст. 222 КК РФ («Незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, його основних частин, боєприпасів»).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини