Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім'ї політв'язнів отримали грошову допомогу

2 / 08 / 2016

Діти кримських ув’язнених і зниклих безвісти кримських татар на початку серпня отримали фінансову допомогу в рамках проекту «Бизим Баллар», що в перекладі з кримськотатарської означає «Наші діти». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила кримська журналістка Ліля Буджурова.

«30 липня відбулася чергова зустріч із матерями і дружинами ув’язнених. На кожну дитину-дошкільника його мати отримала по 5 тис. рублів, школяра (адже підготовка до школи вимагає додаткових витрат) – по 7 тис. рублів. У нашому списку виявилося 20 малюків, які ще не відвідують школу, і 24 тих, хто вже навчається», – повідомила вона.

Ліля Буджурова зазначила, що кількість дітей, яким надається допомога, постійно збільшується.

«Справа в тому, що ми включили в наш перелік ще 5 дітей тих, хто пропав безвісти. Вибачте, що не здогадались зробити це відразу. І, судячи з усього, наших дітей буде ще більше, оскільки в нас іще немає повної інформації і всіх контактів сімей, хто втратив батьків і синів за нез’ясованих обставин», – підкреслила Буджурова.

Проект «Наші діти» був запущений для надання допомоги дітям родин кримських політв’язнів і зниклих або викрадених кримських татар. У рамках проекту збирають і систематизують інформацію, займаються збором коштів і передачею їх адресатам.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини