Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 29 травня – 4 червня

6 / 06 / 2017

Слідство не знайшло біологічних слідів Захтея і Панова на речах зі схованки

31 травня. Слідство не виявило слідів «кримських диверсантів» Андрія Захтея і Євгенія Панова на речах, вилучених зі схованки на кладовищі селища Суворове.

 

Відбулося перше попереднє слухання по справі Ільмі Умерова

31 травня. В Сімферополі відбулося перше попереднє слухання по справі Ільмі Умерова. Адвокат розповів, що стороною захисту було подано чотири клопотання, які згодом були відхилені судом.

 

Суд в Криму скоротив термін утримання в СІЗО українцю Балуху

1 червня. Верховний суд Криму 1 червня 2017 року розглянув апеляційну скаргу захисту Володимира Балуха на рішення Роздольненського районного суду про продовження терміну утримання під вартою українському активісту до 4 вересня 2017 року. Прокурор не зміг надати жодного аргументу, чому українця потрібно утримувати під вартою.

 

«Диверсанта» Присича засудили до трьох років в’язниці за зберігання наркотиків

1 червня. Фігуранта «справи диверсантів» Володимира Присича засудили до трьох років позбавлення волі за ч. 2 статті 228 КК РФ [Незаконні придбання, зберігання, перевезення, виготовлення, переробка наркотичних засобів].

 

Суд продовжив арешт Назімову і Степанченку на 6 місяців

2 червня. Суддя Алуштинського міського суду продовжила арешт на 6 місяців журналісту Олексію Назімову і депутату міськради Павлу Степанченку.

 

Депутата Степанченка, обвинуваченого у вимаганні грошей, побив начальник ІТТ

2 червня. Депутата алуштинської міської ради Павла Степанченка, обвинуваченого у вимаганні грошей у представника «Єдиної Росії», побив начальник ІТТ. За словами адвоката, між Степанченко і начальником ІТТ Алушти виник конфлікт. Заява про побиття Степанченко зробив в ході чергового судового засідання.

 

Суд продовжив арешт «диверсантам» Панову і Захтею на 2 місяці

2 червня. Андрій захтів і Євген Панов залишаться під вартою до 7 серпня.

 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті