Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 27 березня – 2 квітня

3 / 04 / 2017

Курбедінова викликають в СК РФ по Криму

27 березня. Адвоката Еміля Курбедінова викликають до Слідчого комітету Росії по Криму. Адвокат розцінює такі дії як черговий виток тиску. Курбедінов зажадав від слідчого, щоб той викликав його в офіційному порядку, де має бути вказано, за якою з багатьох справ Курбедінова проводять перевірку і в якості кого його викликають.

 

У Криму біля будівлі суду силовики викрали кримського татарина

29 березня. Біля будівлі Верховного суду Криму п’ятеро невідомих в масках викрали цивільного активіста Бєляла Аділова, який прийшов підтримати на судове засідання по сімферопольській «справі Хізб ут-Тахрір».

 

Фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Ваїтова тричі відправляли в ШІЗО за відмову співпрацювати з адміністрацією

29 березня. Фігуранта севастопольської справи «Хізб ут-Тахрір» Рустема Ваїтова адміністрація ІК-1 загального режиму в Кургані вже тричі відправляла в ШІЗО за відмову від співпраці. Політв’язень знаходиться в колонії 43 дня, 40 з яких в ШІЗО.

 

Сімферопольська п’ятірка по «справі Хізб ут-Тахрір» залишиться в СІЗО до 11 червня

29 березня. Верховний суд Криму відхилив апеляції п’ятьох фігурантів сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» на продовження їм утримання в СІЗО до 11 червня. Суд неналежним чином підготував справу до апеляційного розгляду.

 

Суд в Криму відмовив захисту Куку фотографувати матеріали справи

29 березня. Київський районний суд Сімферополя відмовив в задоволенні скарги адвоката Олексія Ладіна в інтересах Еміра-Усеїна Куку. Скарга адвоката стосувалася заборони фотографувати матеріали слідства.

 

У СІЗО Сімферополя помер ув’язнений

30 березня. В СІЗО Сімферополя помер один із ув’язнених Валерій Марзенко. Про це QirimInfo повідомило джерело. Пізніше цю інформацію також підтвердив один з адвокатів, який побажав залишитися анонімним. Лікарі відмовилися надавати йому медичну допомогу.

 

Суд відпустив активіста Аділова під підписку про невиїзд

31 березня. Суддя Київського районного суду Сімферополя Олена Холодная обрала запобіжний захід затриманому кримськотатарському активісту Бєлялу Аділову у вигляді підписки про невиїзд.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті