Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 24 – 30 квітня

1 / 05 / 2017

Зейтуллаєва засудили до 12 років суворого режиму

26 квітня. Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Руслана Зейтуллаєва до 12 років колонії суворого режиму.

 

Сенцову вручили премію ПЕН-центру «Свобода писати»

26 квітня. В Нью-Йорку українському режисерові Олегу Сенцову вручили щорічну премію Американського ПЕН-центру «Свобода писати». Від імені режисера премію отримала його сестра.

 

Українець Лугін, який відбуває покарання в Криму перерізав собі вени

26 квітня. У Криму засуджений громадянин України Андрій Лугін перерізав собі вени на знак протесту проти свого переміщення на територію Республіки Мордовія і відсутності належного медичного лікування. 24 квітня Лугін оголосив сухе голодування проти етапування на територію РФ.

 

Суд не задовольнив скаргу Полозова на незаконні дії слідчого ФСБ
27 квітня. Верховний суд Криму відмовився задовольнити скаргу адвоката Миколи Полозова на незаконні дії слідчого ФСБ.Адвокат не бачить перешкод для подачі заявки в ЄСПЛ. 

 

Європейські парламентарі вимагають від РФ негайно перевести Зейтуллаєва в Україну

27 квітня. Депутати Європейського парламенту засудили судовий вирок кримському татарину Руслану Зейтуллаєву і вимагають від російської окупаційної влади негайно перевести його до України.

 

У фігуранта справи «Хізб ут-Тахрір» Арсена Джеппарова погіршилося здоров’я

28 квітня. Адвокат Джеміль Темишев направив скаргу в прокуратуру Криму у зв’язку з тим, що адміністрація СІЗО №1 Сімферополя відмовляється надавати медичну допомогу його підзахисному Арсену Джеппарову.

 

Звіт про релігійну свободу в Криму

28 квітня. Американська комісія з релігійної свободи (USCIRF), в своїй щорічній доповіді, вперше зарахувала Росію до найжорстокішим порушників свободи віросповідання в світі, особливо через її дій в окупованому Криму та Донбасі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті