Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 18 – 24 вересня

25 / 09 / 2017

Російські поліцейські в Севастополі проводять рейди по квартирах, де живуть сім’ї українських військових

19 вересня. В окупованому Севастополі російські силовики в супроводі людей у штатському провели рейд по всіх квартирах будинку №17 по провулку Новікова в Балаклаві, в якому проживають сім’ї військовослужбовців ВМС України та військові пенсіонери.

Мати Рената Параламова викликали на прийом в ФСБ

20 вересня. Мати кримчанина Рената Параламова Пакізе Параламову викликали в управління російського ФСБ по Криму. Причину виклику не повідомили.

Нафтогаз подав проти РФ позов у Гаагу з метою відшкодування збитків за втрачені активи у Криму

20 вересня. НАК «Нафтогаз України» та шість компаній, що входять в групу Нафтогаз подали до трибуналу, сформованого при Постійній палаті Третейського Суду в Гаазі, позовну заяву про відшкодування збитків, завданих незаконним захопленням Російською Федерацією активів групи в АР Крим.

Кримчанам дозволили не повертати борги українським банкам, якщо сума боргу не перевищує 5 мільйонів рублів

20 вересня. Підконтрольний Росії парламент Криму в першому читанні прийняв закон «Про підстави і порядок прийняття рішень про реструктуризацію боргу позичальників», який дозволяє мешканцям окупованого Криму не повертати борги українським банкам, якщо сума боргу становить менше 5 мільйонів російських рублів.

Прокуратура запросила для Умерова 3 роки і 6 місяців позбавлення волі умовно

20 вересня. Прокурор Семенчук запросив для Ільмі Умерова обвинувальний вирок з позбавленням волі терміном на 3 роки 6 місяців. Умовно.

Лікарська комісія встановила, що Кабіру Мохаммаду не можна перебувати за ґратами в зв’язку з важким захворюванням

20 вересня. Лікарська комісія встановила, що у громадянина України Кабіра Мохаммада встановлено наявність захворювання, включеного до переліку важких захворювань, що перешкоджають утриманню під вартою підозрюваних або звинувачених у скоєнні злочинів.

Журналіста Семену засудили до двох з половиною років умовно

22 вересня. підконтрольний Росії Залізничний суд Сімферополя призначив покарання кримському журналісту Миколі Семені у вигляді двох з половиною років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною займатися публічною діяльністю.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті