Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

Консультація психолога

+3 8(050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

Шойгу: РФ істотно посилила військове угрупування в Криму

27 / 07 / 2016

У Криму розгорнуто самодостатнє угруповання російських військ, заявив голова Міноборони РФ Сергій Шойгу. Про це повідомляють «РИА Новости».

“Розгорнуто самодостатнє угрупування військ на території Криму. У Південний військовий округ поставлено більше 4 тисяч нових і модернізованих зразків озброєння і військової техніки. Заступили на бойове чергування берегові ракетні комплекси “Бастіон” і “Бал”, підводні човни “Новоросійськ” і “Ростов на-Дону”, — повідомив на колегії Міноборони Шойгу.

Він зазначив, що “Чорноморський флот і Каспійська флотилія отримали малі ракетні кораблі, оснащені крилатими ракетами морського базування “Калібр”.

“Крім того, війська округу переоснащені на нові бойові літаки і зенітні ракетно-гарматні комплекси С-300В4, С-400, “Бук-М2”, зенітні ракетно-гарматні комплекси “Панцир-С1”, — сказав Шойгу.

“В результаті ефективність системи протиповітряної оборони на Південно-Західному стратегічному напрямку підвищилася в півтора рази”, — констатував міністр.

Він зазначив, що “ведеться робота не тільки з підвищення бойового потенціалу округу, а й щодо вдосконалення системи матеріально-технічного забезпечення, навчально-матеріальної бази, об’єктів культурного і побутового призначення”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини