Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ще двох фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» готують до примусової психіатричної експертизи

24 / 11 / 2016

Ще двох кримських татар-політв’язнів 24 листопада планують вивезти на примусову психіатрію. Про це на своїй сторінці у Facebook написав адвокат Еміль Курбедінов.

«Це двоє хлопців з Краснокам’янки – Алімов Рефат і Джеппаров Арсен у «справі Хізб ут-Тахрір». Одному з них недавно зробили операцію і залишили в СІЗО без післяопераційної реабілітації», – повідомив адвокат.

За словами Курбедінова, вже «четверо з-поміж корінного народу кримських татар кримських мусульман – потрапили під каральну психіатрію, яка взяла свій старт у 21 столітті, в новій історії Росії, з Криму, з його корінного народу».

На початку листопада кримський адвокат Едем Семедляєв повідомляв, що обвинуваченим у справі «Хізб ут-Тахрір» призначили примусову психіатричну експертизу.

Фігуранти «ялтинського справи «Хізб ут-Тахрір» перебувають за ґратами понад півроку. Перших чотирьох обвинувачених заарештували 11 лютого 2016 року. Найбільш відомий з них – член Контактної групи з прав людини Емір-Усеїн Куку. Крім нього були затримані алуштинець Муслім Алієв і житель села Краснокам’янка Енвер Бекіров, а також Вадим Сірук з Ялти.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини