Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Севастопольського депутата судитимуть за держзраду

11 / 03 / 2016

Колишній депутат Севастопольської міськради Володимир Галичій, який голосував за приєднання міста до Росії, пішов під суд за підозрою в державній зраді і в зазіханні на територіальну цілісність України. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури в п’ятницю, 11 березня.

Слідство вважає, що Галичій повинен сісти у в’язницю за те, що голосував за звернення до Росії з пропозицією про прийняття міста Севастополя до складу РФ у статусі міста федерального значення. Йому загрожує позбавлення волі на термін до 15 років.

Справу розглядатиме Дарницький районний суд Києва.

Нагадаємо, що прокуратура Автономної Республіки Крим, яка після анексії півострова працює з офісу в Києві, розшукує 57 депутатів Севастопольської міської ради 6-го скликання за підозрою в державній зраді. Затримали і заарештували тільки одного – Галичія. Його затримали 23 вересня на пункті пропуску “Каланчак”, після того як він з’їздив із сім’єю в Черкаську область до родичів.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини