Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Серед нових заступників «губернатора» Севастополя не виявилося жодного кримчанина

6 / 09 / 2016

“Законодавчі збори” Севастополя провели вибори “віце-губернаторів” міста, повідомляє АН-Крим. Серед п’яти вибраних чиновників не виявилося жодного кримчанина.

Так, першим “віце-губернатором” став Ілля Пономарьов, колишній в.о. “губернатора” з 3 серпня. Раніше він працював керівником Агентства інвестиційного розвитку Удмуртської Республіки. Він буде курирувати питання фінансів, економіки та майна.

Другим “віце-губернатором”, який відповідає за архітектуру, містобудування та пріоритетні проекти, став Дмитро Гладский, який з лютого поточного року очолював Контрольно-рахункову палату Севастополя. Раніше Гладский був заступником голови адміністрації Сургута.

Третім заступником “губернатора” призначений В’ячеслав Гладков, він займав керівні пости в адміністрації міста Зарічний Пензенської області. Він буде відповідати за зв’язки з громадськістю, громадські комунікації.

“Віце-губернатором” з соціальних питань буде 64-річний Юрій Кривов, колишній голова адміністрації Пензи.

Заступником “губернатора” з міського господарства був призначений Володимир Базаров. Він займав посаду заступника голови Сургута.

Усі кандидатури на посади “віце-губернаторів” представив тимчасово виконуючий обов’язки “губернатора” Дмитро Овсянников, колишній заступник міністра промисловості і торгівлі РФ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини