Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сейдамета Мустафаєва засудили за другим звинуваченням

14 / 04 / 2017

Бахчисарайський міський суд визнав винним Сейдамета Мустафаєва в скоєнні правопорушення по статтею 20.2 КоАП РФ [Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування] і призначив йому 5 діб адмінарешту. Про це в коментарі QirimInfo повідомила правозахисниця Ельвіна Семедляєва.

Вчора цей же суд визнав Мустафаєва винним в скоєнні правопорушення за статтею 20.3 КоАП РФ [Пропаганда або публічна демонстрація <...> атрибутики або символіки екстремістських організацій] і призначив йому 10 діб адмінарешту.

«Суд призначив йому покарання у вигляді адміністративного арешту строком на п’ять діб. Цей термін входить в десять діб, які йому призначили вчора [13 квітня]», – розповіла Семедляєва.

За її словами сторона захисту заявляла в ході судового засідання безліч клопотань, в тому числі про виклик прокурора. Більшість клопотань суд відхилив.

Іншому кримському татарину Мідатов Муждабаєву, який також проходив за статтею 20.3 КоАП РФ суд призначив 3 доби адмінарешту.

Також вчора Бахчисарайський райсуд виніс рішення по адміністративних справах п’ятьох кримських татар, які стали свідками обшуків в будинку Мустафаєва. Двоє з них – Мустафа Абдураманов і Азіз Азізов отримали сім діб адміністративного арешту; Ремзі Зудіев – 3 доби; Ескендер Меметов – 2 доби. Шевкету Абдураманову суд призначив штраф в розмірі 10 тисяч рублів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини