Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Санаторії НДІ аеропружних систем виставлять на продаж

18 / 10 / 2016

“Мінмайна” Криму підготувало до продажу колишні відомчі бази відпочинку НДІ аеропружних систем у Коктебелі, повідомляє Новий день.

“Комітет” з майнових та земельних питань дав згоду на відчуження трьох об’єктів, які раніше належали оборонному підприємству. За словами “міністра” майнових і земельних відносин Криму Анни Анюхіної, це перші об’єкти, які виставляються на відкриті торги для поповнення бюджету.

За 60 млн руб. покупець отримає право на 8,7 га землі в курортному селищі. Всього планується виручити 900 млн руб. від реалізації майна.

Початкова ціна бази відпочинку “Прибій” склала 21,2 млн руб., дитячого табору “Восход” – 38,7 млн руб. База відпочинку “Хвиля” у селі Мар’їно Чорноморського району буде виставлена на торги за початковою ціною 7,7 млн руб.

За словами “міністра”, в план приватизації дані об’єкти не були включені, оскільки “план приватизації і відчуження майна – це різні статті доходів”.

Загальна площа ділянки в Коктебелі під базою відпочинку “Прибій”, оздоровчим табором “Схід”, спортмайданчиком і іншими об’єктами становить 8,7 га.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини