Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Саджайте дерева, а не людей!

2 / 09 / 2016

Ціль акції – продовжити низку заходів, спрямованих на привернення уваги до питання затриманих «режимом» в Криму людей, тиск на окупаційну владу з вимогою звільнити затриманого Ільмі Умерова та інших українців.

Організатори заходу впевнені, що саджати треба дерева, а не мирних людей. Саме тому вони символічно висадять дерево біля установи Посольства РФ, щоб нагадати про десятки в’язнів Кремля.

Окупаційна влада в Криму вже 30 місяців диктує свої умови, намагається встановити свої нелюдські порядки, переслідуючи всіма способами людей, які насмілилися сказати своє «ні» режиму. Скільки вже тих «ні», скільки ще можна «саджати» мирних людей? Нагадаємо, що наразі на звільнення у російських тюрмах чекають понад 30 політв’язнів. Серед них, зокрема, Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Микола Карпюк, Станіслав Клих, Валентин Виговський, Олексій Чирній, Ахтем Чийгоз, Рустем Ваїтов, Руслан Зейтуллаєв, Нурі Прімов, Ферат Сайфуллаєв, Алі Асанов, Мустафа Дегерменджи, Рефат Алімов, Арсен Джепаров, Емір-Усеїн Куку, Енвер Бекіров, Муслім Алієв, Вадим Сірук, Енвер Мамутов, Зеврі Абсеїтов, Рустем Абільтаров, Ремзі Меметов.

Особливе занепокоєння українців та світової громадськості викликає доля Ільмі Умерова. 12 травня ФСБ в Криму відкрила проти Ільмі Умерова кримінальну справу по ст.280.1 за нібито заклик в ефірі телеканалу ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Російської Федерації. Обвинувачення передбачає позбавлення волі строком на 5 років. З 18 серпня Ільмі Умеров знаходиться в 9-му відділенні стаціонарної судово-психіатричної експертизи для осіб, які не перебувають під вартою. Акції на його підтримку #StopKillingIlmiUmerov вже відбулися в Києві, США, Берліні, Варшаві, Брюселі.

Також закликаємо Вас до глобальної акції на підтримку Ільмі Умерова, яка відбудеться 3-го вересня у багатьох країнах світу. Фотографуйтесь із плакатами з хештегом #StopKillingIlmiUmerov, ширте фото у соцмережах, діліться ними із друзями, виходьте з плакатами на головну площу держави.

Ініціатори акції: громадська організація КримSOS при активній підтримці громадських рухів, об’єднань та небайдужих українців.

Чекаємо на Вас 2 вересня об 11:00 біля Посольства Російської Федерації (пр. Повітрофлотський, 27).

Деталі за телефоном: (098) 782 84 96, Юлія.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини