Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Руслана Зейтуллаєва відвідав адвокат Едем Семедляєв

21 / 07 / 2017

Сьогодні, 21 липня, адвокат Едем Семедляєв відвідав свого підзахисного фігуранта «справи Хізб-ут-Тахрір» Руслана Зейтуллаєва. Останній знаходиться в СІЗО № 1 Ростова-на-Дону.

Через тиждень, 27 липня, в Верховному суді Росії планується розгляд апеляції у справі Зейтуллаєва. За словами адвоката, він обговорював зі своїм підзахисним деталі майбутнього судового засідання.

«Вдалося потрапити в слідчий ізолятор міста Ростова. Ми з ним [Русланом Зейтуллаєвим] поговорили, поспілкувалися після поста, який він тримав 2 місяці. 27 липня буде розглядатися апеляція в Верховному суді в Москві. Ми проговорили всі моменти, які будемо озвучувати, всі наші сильні сторони. Він повністю готовий до цієї апеляції, не покладає на неї ніяких надій, він розуміє, хто його буде судити, де він знаходиться і всю реальність того, що відбувається», – розповів адвокат.

Прокуратура вже втретє вимагає збільшити вирок Зейтуллєву. Раніше, Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив його до 12 років позбавлення волі. Захист – навпаки вимагає відпустити через відсутність складу злочину.

7 вересня 2016 Північно-Кавказький окружний військовий суд визнав Зейтуллаєва винним в «участі в терористичній організації» і засудив його до 7 років позбавлення волі. Російська прокуратура оскаржила це рішення у Верховному суді Росії, і справу знову направили в Північно-Кавказький окружний військовий суд на перегляд. Слідчі органи наполягали на тому, щоб Зейтуллаєва визнали не учасником, а організатором терористичної організації.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини