Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Руслана Бекірова відпустили з ФСБ під підписку про невиїзд

12 / 06 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Оксани Железняк.

«У слідчому відділі ФСБ був проведений допит Бекирова Руслана за обставинами порушеної проти нього кримінальної справи за частиною першою статті 307 КК РФ («Неправдиві свідчення » — ред.). На даний момент він знаходиться під підпискою про невиїзд. У понеділок йому призначено слідчі дії, а саме фонографічна і психіатрична експертизи», — сказала адвокат.

За словами самого Руслана Бекірова, справу порушено через різницю в письмових та усних свідченнях, які він давав в якості свідка по кримінальній справі Енвера Сейтосманова, засудженого в грудні 2019 року на 17 років колонії суворого режиму. Від надання свідчень 11 червня 2020 року Руслан Бекіров відмовився.

21 серпня 2019 року в Північно-Кавказькому окружному військовому суді в Ростові-на-Дону в судовому процесі у справі жителя Севастополя Енвера Сейтосманова, обвинуваченого в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», Бекіров спростував свої письмові свідчення і заявив, що давав їх під погрозами з боку ФСБ. 11 квітня 2019 року Бекіров подав заяву про злочин в Військово-слідчий комітет Чорноморського флоту, в якому просив провести перевірку за фактом вчинення співробітниками ФСБ злочину, передбаченого статтею 286 КК РФ ( «Перевищення посадових повноважень») та іншими статтями.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини