Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Руслан Зейтуллаєв знову оголосив голодування

16 / 05 / 2017

Фігурант севастопольської «справи Хізб ут-Тахрір» Руслан Зетуллаєв оголосив чергове безстрокове голодування. Про це повідомляє адвокат Еміль Курбедінов на своїй сторінці в Facebook.

Адвокат написав, що він разом з колегою Едемом Семедляєвим відвідав Зейтуллаева в СІЗО-1 Ростова на Дону.

За словами Курбедінова, політв’язень «тримається відмінно, настрій і налаштованість рішучі», здоров’я Руслана Зетуллаєва прийшло в норму.

«Також, з сьогоднішнього дня Руслан почав чергове безстрокове голодування на знак протесту щодо вироку і репресіям по відношенню до кримських татар, мусульман і громадських активістів. Представники консульства України до цих пір не можуть до нього потрапити! Під різними надуманими приводами представникам консульства не дають можливості побачитися з Русланом! Руслан ініціює відмову від Російського громадянства», – повідомив Курбедінов.

Адвокат додав, що Руслан Зейтуллаєв подякував «всім небайдужим і тим хто дією і словом не залишається осторонь».

Нагадаємо, 4 квітня фігурант севастопольської «справи Хізб ут-Тахрір», кримський татарин Руслан Зейтуллаєв оголосив безстрокове голодування, яке тривало 21 день.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини