Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Руслан Зейтуллаєв закликав громадськість активізувати роботу в галузі захисту прав людини

9 / 03 / 2017

Фігурант «справи Хізб ут-Тахрир» Руслан Зейтуллаєв закликав громаськість активізувати тиск на незаконні дії РФ у Криму. Про це 8 березня повідомили у спільноті «Свобода слова» у Facebook.

Зейтуллаєв передав листа із ростовського СІЗО, де він утримується.

«Хочу закликати також активістів в Україні та за її межами активізувати свою роботу в напрямку тиску на незаконні дії в Криму з правами кримських татар, мусульман, журналістів, українців! Адже тільки міжнародним тиском можна досягти бажаного результату, і це не відбудеться відразу, для цього потрібна постійна робота навколо цієї величезної проблеми. Прошу вас не зупинятися на півдорозі, наскільки б ваша справа не було складною і безрезультатною. Повірте мені, у всього є своя точка кипіння. Треба всього лише підібрати певну температуру, від чого навіть будь-який метал почне рухатися», – пише Зейтуллаєв.

Нагадаємо, Північно-Кавказький окружний районний суд Ростова-на-Дону оголосив 7 вересня вирок, згідно з яким севастополець Руслан Зейтуллаєв був засуджений до семи років позбавлення волі в колонії загального режиму. Російська влада називає Зейтуллаєва організатором осередку «Хізб ут-Тахрір». Інші фігуранти цієї справи – Ферат Сайфуллаєев, Рустем Ваїтов і Нурі Примов – отримали по п’ять років виправної колонії загального режиму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини