Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Розслідувати фінансування Криму буде Генпрокуратура

21 / 12 / 2015

До розслідування ситуації навколо витрати коштів федеральної  цільової програми (ФЦП) «Соціально-економічний розвиток Криму і Севастополя до 2020 року» підключили Генпрокуратуру. Про це заявив віце-прем’єр Дмитро Козак після наради у глави уряду, передає «Медуза».

За словами Козака, в Крим і Севастополь в рамках ФЦП вже перераховано 2,8 мільярда рублів, ще близько 1 мільярда рублів буде перераховано до кінця 2015 року.

При цьому віце-прем’єр визнав, що в 2015 році була затримка з використанням коштів, які були виділені на Крим. У вересні для службового розслідування цієї затримки, за словами Козака, була створена комісія, до якої увійшли представники Мінфіну і Мінекономрозвитку. Тепер до розслідування підключена і Генпрокуратура, сказав він.

Козак підкреслив, що «дискусія з приводу реалізації ФЦП носить звичайний робочий характер», і висловив здивування, що «вона перетворилася на таку велику суспільну дискусію».

«У вересні було дано доручення провести службове розслідування з причини затримки витрачання коштів. І зараз за дорученням голови уряду прийнято рішення посилити цю комісію, щоб у складі були не тільки Мінфін і Мінекономрозвитку, але і Генеральна прокуратура», — сказав віце-прем’єр.

Нагадаємо, 18 грудня глава Криму Сергій Аксьонов заявив, що з 15 мільярдів рублів, передбачених федеральним бюджетом на 2015 рік на програму з розвитку республіки, «досі не було перераховано ні копійки». Аксьонов запропонував передати республіканській владі повноваження щодо використання коштів федерального бюджету без узгодження з федеральними відомствами.

Заява глави Криму викликало подив у федеральних чиновників.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини