Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Розробники заборонили поставку ОS Fedora Linux в окупований Крим

6 / 09 / 2017

Міжнародне співтовариство Fedora Project, яка займається розробкою популярної відкритої операційної системи Fedora Linux, 5 вересня оновило експортну угоду для користувачів. Згідно з внесеними змінами, співтовариство наклало заборону на поставки даної операційної системи в анексований путінською Росією Крим. Про це повідомляє «Аргумент».

«Завантажуючи програмне забезпечення Fedora, ви підтверджуєте, що розумієте наступне: програмне забезпечення Fedora і супутня технічна інформація можуть регулюватися Правилами експортного контролю США та іншими законами США та інших країн і не можуть експортуватися або передаватися в заборонені експортним контролем США країни і держави, які підпадають під санкції США: на даний момент Куба, Іран, Північна Корея, Судан, Сирія і Кримський регіон України», – йдеться в оновленій експортній угоді Fedora Project.

Fedora Linux — дистрибутив Linux на основі RPM, котрий розробляється спільнотою Fedora Project, і спонсорується компанією Red Hat.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини