Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Розроблено інструкцію зі вступу кримських абітурієнтів

3 / 06 / 2016

В Україні розроблена «дорожня карта» для випускників з анексованого Криму, повідомляють Крим.Реаліі.

«Дорожня карта» включає в себе покрокову інструкцію — що потрібно зробити випускнику Криму для вступу в український вуз. Вона буде розміщена на сайті Міністерства освіти і науки України.

Нововведенням стала можливість вступити в український вуз без проходження сесії ЗНО, яка доповнює звичайний варіант зі здачею ЗНО.

Як відзначають фахівці, у кожного варіанту є свої сильні сторони. Так, при здачі ЗНО дається можливість вступати до будь-якого ВНЗ України. Спрощений варіант виступу, який не передбачає здачу ЗНО, дозволить вибрати лише десять вузів України.

Абітурієнтів просять звернути увагу, що кримчанам для надходження на материковій Україні не потрібні український паспорт і ідентифікаційний код. Також для кримчан виділені бюджетні місця.

Нагадаємо, у цьому році кримчани зможуть атестуватися в 10 ВНЗ України через освітні центри «Крим – Україна» без здачі ЗНО. Після реєстрації абітурієнта в освітньому центрі і отримання державної атестації з української мови та історії України, отримання позначки «атестований» з інших предметів, тут же можна буде здати вступний іспит.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини