Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Розпочалась активна фаза навчань російських військ у Криму

5 / 09 / 2016

Розпочалась активна фаза стратегічного командно-штабного навчання збройних сил РФ «Кавказ 2016». Про це повідомляють «События Крыма».

Так, за даними Головного управління розвідки Міноборони України, органи управління, з’єднання і частини, розгорнуті на полігонах Південного військового округу РФ і в окупованому Криму, знаходяться в повній бойовій готовності.

Угруповання військ Південного військового округу збільшено на 11,2 тисячі військовослужбовців за рахунок підрозділів Західного, Центрального, Східного військових округів і Повітряно-десантних військ РФ.

За даними розвідки, сили і засоби Повітряно-космічних сил РФ знаходяться в готовності до надання безпосередньої авіаційної підтримки дій наземного і морського компонентів навчань. Корабельні угруповання Чорноморського флоту і Каспійської флотилії вийшли з пунктів постійного базування і почали перехід до морського полігону Опук у Криму і північно-західній частині Каспійського моря відповідно.

Одночасно почалися командно-штабні тренування з’єднань і частин першого (Донецьк) і другого (Луганськ) армійських корпусів Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного військового округу РФ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини