Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Розмовний клуб англійської мови в КримSOS

10 / 01 / 2017

Щотижня в офісі КримSOS в Києві проходять заняття розмовної англійської з носіями мови з Америки — сім’єю Моріс, чудовими Мелані, Майком та Ноель. Вони самі, як ніхто інший, знають, що таке бути переселенцям. До анексії півострова родина тривалий час займалась волонтерством у Сімферополі. Тепер наші чудові волонтери вже другий рік продовжують свою справу в Києві разом з КримSOS.

Розмовний клуб англійської мови — це простір, де вам не задають домашніх завдань та не лякають оцінками. Головне, щоб ви навчились вільно говорити англійською на будь-які теми. Заняття проходять в дружній атмосфері, що дає вам можливість сміливо практикувати говоріння.

Відгуки постійних відвідувачів розмовного клубу читайте ТУТ.

 

Заняття відбуваються в таких групах:

  • для початківців (Elementary) з Мелані по середам о 19:00 упродовж години;
  • для середнього рівня (Intermediate) з Ноель у четвер о 18:00 упродовж години;
  • для високого рівня (Advanced) з Майком у четвер о 19:00 упродовж години;

Як потрапити на зустріч?

  1. Зареєструватись за посиланням, аби ми могли забронювати за вами місце. Кількість учасників обмежена розмірами навчальної кімнати. На зустріч потраплять лише зареєстровані учасники!
  2. Дочекатись листа-підтвердження. Після реєстрації Ви обов’язково найближчими днями отримаєте лист підтвердження з додатковою інформацією.
  3. Прийти у зазначений час. 

УВАГА! Реєстраційна форма відкривається щоп’ятниці після 17:00 й збиратиме заявки для участі в розмовному клубі найближчого тижня. Як тільки необхідна кількість учасників набиратиметься, ми закриватимемо форму до наступної п’ятниці. Зауважте, що Вам необхідно реєструватись на КОЖНУ наступну зустріч, яку Ви вирішите відвідати.

 

Участь у розмовному клубі —  безкоштовна. 

 

Вибір редакції

Ще Новини