Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Розмовний клуб англійської мови в КримSOS йде на новорічні канікули

18 / 12 / 2015

Ми повертаємось до занять 13 січня на розмовний клуб рівня Elementary, а 14 січня — на Advanced. Тому зараз відкриваємо реєстрацію на зустріч 13  та 14 січня. Усі, хто зареєструється, обов’язково отримають лист-підтвердження за день-два до зустрічі.

Нагадуємо, що розмовний клуб ведуть волонтери зі Штатів — Майк та Мелані. До анексії Криму подружжя упродовж 4 років волонтерило в Сімферополі, де організовувало не лише традиційні розмовні, але й кулінарні курси та кіноклуби. Після анексії Криму Майк та Мелані переїжджають до Києва, аби продовжити волонтерську справу.

Заняття проводяться у двох групах:

  • для початківців (Elementary) з Мелані по середам о 19:00 упродовж години;
  • для високого рівня (Advanced) з Майком по четвергам о 19:00 упродовж години.

Як потрапити на зустріч?

  1. Зареєструватись за посиланням, аби ми могли забронювати за вами місце. Кількість учасників обмежена розмірами навчальної кімнати. На зустріч потраплять лише зареєстровані учасники!
  2. Дочекатись листа-підтвердження. Після реєстрації Ви обов’язково найближчими днями отримаєте лист підтвердження з додатковою інформацією.
  3. Прийти у зазначений час. Якщо ви не можете прийти, будь-ласка, пишіть нам про це не менш, ніж за добу на anastasiia.dryzhak@krymsos.com або телефонуйте за телефоном гарячої лінії. На Ваше місце ми зможемо покликати іншу людину.

УВАГА! Реєстраційна форма відкривається щоп’ятниці після 17:00 й збиратиме заявки для участі в розмовному клубі найближчого тижня. Як тільки необхідна кількість учасників набиратиметься, ми закриватимемо форму до наступної п’ятниці. Зауважте, що Вам необхідно реєструватись на КОЖНУ наступну зустріч, яку Ви вирішите відвідати.

Участь у розмовному клубі —  безкоштовна.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини