Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Росіяни знову штучно сповільнюють пропускні операції на Чонгарі

26 / 06 / 2017

Незважаючи на значне зниження пасажиро-транспортного потоку, в черговий раз окупанти напроти контрольного пункту «Чонгар» сповільнили пропускні операції та блокують  рух до анексованого Криму. Про це повідомляють на сайті Херсонської ОДА.

«Прикордонники у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Чонгар» знову фіксують сповільнення пропускних операцій окупантами в напрямку анексованого Криму та створення штучних черг. В середньому ними оформляється близько 5 автівок за годину. Через такі дії окупаційних служб, уже понад 70 транспортних засобів чекають на виїзд з материкової частини України у цьому КПВВ», – йдеться в повідомленні.

Прикордонники повідомляють, що кількість осіб та транспортних засобів, що прямують до анексованого Криму скоротилася майже  у двічі.

«Минулого року протягом доби 23.06.16 до окупованого півострову через контрольний пункт «Чонгар» прослідувало 3113 осіб та 543 транспортних засобів, а вже в цьому році за аналогічну добу (23.06.17) прикордонниками оформлено 2678 осіб та 387 транспортних засобів», – повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Нагадаємо, 45-річний громадянин Таджикистану намагався потрапити до материкової України, не маючи при собі необхідних документів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини