Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Росіяни створюють штучні черги на адмінмежі з Кримом

16 / 06 / 2017

Українські прикордонники фіксують збільшення часу очікування та зменшення пасажиро-транспортного потоку  через дії російських прикордонників на адмінмежі з окупованим Кримом. Про це повідомляють на сайті Херсонської ОДА.

«Сьогодні, незважаючи на меншу кількість транспортних засобів, що прямують до Криму, окупанти знову створюють штучні черги перед контрольним пунктом в’їзду-виїзду «Чонгар», намагаючись показати навалу «туристів». Станом на 10 годину 16 червня прикордонники фіксують збільшення часу оформлення автівок, що прямують до тимчасово окупованої території, через що вже близько 70 транспортних засобів очікують у штучній черзі. В середньому окупанти за годину пропускають біля 6 – 9 автівок», – йдеться в повідомленні.

Прикордонники заявляють, що кількість автівок, що перетинають адмінмежу в обох напрямках за півроку 2017 року скоротилась на 75 тисяч у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

Нагадаємо,на адмінмежі з Кримом прикордонники спільно із співробітниками Головного управління СБУ в АР Крим виявили громадянку України із «паспортом» так званої «донецької народної республіки» з гербом Російської федерації.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини