Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Росіяни створюють черги на КПВВ «Чонгар»

17 / 07 / 2017

Сьогодні, 17 липня, українські прикордонники фіксують черги біля адміністративного кордону з включеним Кримом. Про це повідомляє Крим.Реаліі з посиланням на помічника начальника Азово-Чорноморського регіонального управління з питань взаємодії зі ЗМІ Державної прикордонної служби України Максима Сороку.

«Новий тиждень вже традиційно окупанти починають зі створення штучних черг», – розповів спікер Азово-Чорноморського управління.

Видання повідомляє, що в черзі на в’їзд до Криму біля КПВВ «Чонгар» очікують 80 автомобілів.

Держприкордонслужба України заявляє про зниження пасажиро-транспортної потоку через адмінкордон в порівнянні з минулим роком. Черги на пунктах пропуску пов’язують з діями російських служб.

Нагадаємо, на розгляд Міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву представили доопрацьовані проекти КПВВ «Каланчак» і «Чонгар».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини