Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Росіяни не пропустили до Криму з материкової України 43 кілограми сала

21 / 06 / 2017

Інспектори підконтрольного Росії кримського управління Россільгоспнагляду за минулий тиждень не пропустили на територію окупованого півострова близько 150 кілограм продуктів тваринного походження з материкової України. Про це повідомляє прес-служба Россільгоспнагляду.

«За минулий тиждень державні інспектори відділу прикордонного ветеринарного нагляду на Державному кордоні Російської Федерації і транспорті Управління Россільгоспнагляду по Республіці Крим і місту Севастополь припинили 91 спробу ввезення до Криму з України продукції тваринного походження. Заборонені до ввезення товари загальною вагою близько 150 кг були виявлені в автомобільних пунктах пропуску «Армянськ», «Джанкой» і «Перекоп» в ручній поклажі громадян і багажі особистого автотранспорту, що прямує з території суміжної держави», – йдеться в повідомленні.

На сайті «відомства» повідомляють, що в ручній поклажі було виявлено: 42,8 кг сала, 50,4 кг готових м’ясних і ковбасних виробів в асортименті, 44 кг м’яса птиці, 9,2 кг риби та рибопродуктів, 2,6 кг меду, 584 яйця.

Нагадаємо, українські прикордонники фіксують збільшення часу очікування та зменшення пасажиро-транспортного потоку через дії російських прикордонників на адмінкордоні з окупованим Кримом.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини