Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Росія внесла до списку терористів та екстремістів понад 20 кримчан

12 / 07 / 2016

Федеральна служба з фінансового моніторингу Росії внесла до  переліку терористів і екстремістів 22 уродженців анексованого Криму. Список опублікувано на сайті відомства, загалом в ньому нараховується понад шість тисяч осіб.

До списку, зокрема, увійшла уся «кримська четвірка» політв’язнів у «справі Сенцова»: Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Олексій Чирній, а також нещодавно звільнений Геннадій Афанасьєв.

У списку також опинився блогер Юрій Ільченко, заарештований після публікації статті, в якій він виступив проти російської окупації Криму і військової агресії Росії на Донбасі. У цьому ж списку – кримський журналіст Анна Андрієвська.

Голова Цивільного корпусу «Азов-Крим» Станіслав Краснов також включений до переліку «терористів». Нагадаємо, в Україні Краснова судять за звинуваченням у незаконному поводженні зі зброєю. СБУ підозрює його у зв’язках із російськими спецслужбами.

До списку також потрапив позаштатний оглядач Радіо Свобода Микола Семена, якого переслідує ФСБ за звинуваченнями у «сепаратизмі».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини