Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Росія проводить навчання в Чорному морі

29 / 08 / 2016

Чорноморський флот РФ проводить масові навчання в акваторії Чорного моря, повідомляє прес-служба міністерства оборони Росії.

Літаки морської авіації виконають завдання з пошуку, стеження і примусу до спливання підводних човнів умовного противника.

У навчаннях задіяні літаки Іл-38 і Ту-142 морської авіації Північного флоту, в рамках раптової перевірки перебазовані на оперативні аеродроми Південного військового округу. В цілому разом з корабельними групами сил ЧФ беруть участь всього до 30 повітряних суден, в т.ч. літаки Іл-38, Ту-142, Бе-12Н і протикорабельні вертольоти Ка-27ПЛ.

Також українські прикордонники відзначають активність збройних сил РФ біля адмінкордону з Кримом — зафіксовані польоти вертольотів і переміщення військової техніки.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини