Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Росія посилює наступальні угруповання на півночі Криму

24 / 11 / 2015

Рада Національної безпеки і оборони України заявляє, що російська сторона терміново посилює свої наступальні угруповання у Північному Криму. Про це повідомляє офіційний сайт РНБО.

«24 листопада п’ять російських військово-транспортних літаків Іл-76 здійснили висадку двох батальйонно-тактичних груп десантників зі складу 98-ї повітряної дивізії Повітряно-десантних військ ЗС РФ (з міста Іваново) з аеродрому «Іванове» на аеродром «Джанкой», – йдеться в повідомленні.

Крім того, в районі населеного пункту Калинівка, що в трьох кілометрах від Джанкоя, розпочато розгортання 97-го десантно-штурмового полку 7-й гірничо-штурмової дивізії з Новоросійська.

«Таким чином, потужний наступальний потенціал російських військ в окупованому Криму ще значно збільшується за рахунок найбільш підготовлених підрозділів, готових до штурмових дій», – наголошують в РНБО.

Нагадаємо, раніше начальник департаменту з наркобезпеки МВС Ілля Ківа, який опинився в центрі конфлікту навколо підірваних ЛЕП в Крим, повідомив, що російські війська на окупованому півострові приведені в бойову готовність.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини