Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Росія побудує в Бахчисараї два військових містечка

21 / 08 / 2015

Росія планує побудувати два військових містечка в Бахчисараї до 2020 року. Будівництво передбачається перспективним планом департаменту будівництва Міністерства оборони Російської Федерації.

Як повідомляє офіційний сайт адміністрації Бахчисарая, також планується спорудження житлового масиву для військовослужбовців. План будівництва буде готовий через три місяці.

«До 2020 плануються два військові містечка з казармовою і штабний інфраструктурою, а також три пятидесятиквартирних будинки для військовослужбовців. На даний момент ведуться проектні роботи, а також узгодження з муніципальною владою, що стосується прив’язки об’єктів до існуючих комунальних мереж. Затверджений план будівництва буде готовий впродовж найближчих трьох місяців», — повідомляє прес-служба адміністрації Бахчисарая.

Раніше, інформаційне агентство «Крыминформ» повідомляло, що Міністерство оборони Російської Федерації виділить 7,2 млрд. руб. на облаштування двох військових містечок в селі Перевальне Сімферопольського району Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини