Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Росія планує зміцнювати обороноздатність анексованого Криму

6 / 01 / 2017

Росія має намір зміцнити обороноздатність анексованого Криму. Зокрема, у 2017 році на півострові планують розгорнути десантно-штурмовий батальйон, на базі якого в подальшому буде сформований 3-й полк 7-ї десантно-штурмової дивізії. Про це повідомив голова комітету Держдуми Росії з оборони Володимир Шаманов, повідомляють «РИА Крым».

«Прийнято політичні рішення щодо зміцнення обороноздатності Криму. Це формування загальновійськового корпусу, який, по суті, багато в чому забезпечить повну стійкість сухопутної складової. Ухвалено рішення у 2017 році розгорнути десантно-штурмовий батальйон, на базі якого в подальшому буде розгорнуто 3-й полк 7-ї десантно-штурмової дивізії з місцем постійної дислокації в Криму», – зазначив російський парламентарій.

За словами Шаманова, свій внесок у зміцнення обороноздатності Кримського півострова дає оновлення матеріально-технічної бази Чорноморського флоту.

Нагадаємо, на початку вересня 2016 року на півдні Росії і у анексованому Криму пройшли стратегічні командно-штабні навчання «Кавказ-2016». Тоді, за інформацією української розвідки, Росія зосередила на Південно-Західному напрямку угруповання чисельністю близько 100 тисяч військових, понад 10 тисяч бойової та іншої техніки, 60 кораблів і 400 літаків і вертольотів.

Експерти вважають, що на навчаннях «Кавказ-2016» збройні сили Росії відпрацьовували операції проти України.

Вибір редакції

Ще Новини