Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Росія назвала прізвище ще одного заарештованого в Криму

11 / 08 / 2016

Міністерство закордонних справ Росії випустило заяву, в якій згадується прізвище ще одного заарештованого в окупованому Криму за звинуваченнями у підготовці терористичних актів на території півострова.

“В результаті проведених російською стороною заходів на території Республіки Крим ліквідована агентурна мережа Головного управління розвідки Міноборони України. Затримано осіб з числа громадян України та Росії, що надавали сприяння в підготовці терористичних актів. Серед них — Панов Євген Олександрович і Захтій Андрій Романович. Всі вони дають свідчення”, – зазначено в заяві.

Також зовнішньополітичне відомство країни-агресора загрожує, що “збиток, нанесений російській стороні, загибель російських військовослужбовців без наслідків не залишаться”. Що примітно, російські дипломати пов’язують замах на лідера луганських сепаратистів Ігоря Плотницького і “спроби вторгнення до Криму” в один ланцюжок.

У соціальній мережі Вконтакте за даними Андрій Захтій знаходиться сторінка тільки однієї людини. Судячи з фотографій на його сторінці, влітку 2016 року Андрій приїхав до Криму. Що примітно, там зазначено що Захтій допомогав “в оформленні російського громадянства для жителів ближнього зарубіжжя і країн колишнього СРСР”. Також в одній з груп соціальної мережі є оголошення про те, що в липні 2016 року Захтій переїжджає до Криму і шукає квартиру для оренди на постійній основі.

 

 

Нагадаємо, вчора ФСБ РФ повідомила про затримання в Криму громадянина України Євгена Панова за звинуваченням у тероризмі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини