Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Росія хоче спростити процедуру ввезення товарів у Крим

30 / 10 / 2015

Мінекономіки Росії підготувало законопроект, який уточнює процедуру застосування вільної митної зони в Криму, пише газета «Комерсант».

Зокрема буде доповнена стаття 18 російського закону «Про розвиток Кримського федерального округу і ВЕЗ на території Криму та Севастополя», яка встановлює, що на території ВЕЗ застосовується процедура вільної митної зони.

Якщо поправки будуть прийняті, резиденти ВЕЗ в Криму зможуть ввозити на її територію товари для переробки не сплачуючи мито. На думку розробників, підготовлені поправки також дозволять учасникам ВЕЗ вільно переміщувати вироблені на території ВЕЗ товари. Однак, поміщені під цю процедуру товари, можуть розміщуватися і використовуватися лише на території СЕЗ (крім, наприклад, товарів для особистого користування).

Раніше видання «Крим Медіа» повідомляло, що станом на 1 жовтня кримський «уряд» підписав 157 договорів з підприємствами про умови діяльності на території ВЕЗ. Нагадаємо, ВЕЗ в Криму була створена урядом РФ на початку січня 2015 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини