Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російський суд залишив в СІЗО вісьмох фігурантів другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір»

17 / 07 / 2020

Різа Ізетов, Ремзі Бекіров, Ескендер Сулейманов, Тофік Абдулгазієв, Джеміль Гафаров, Фарход Базаров, Владлен Абдулкадиров і Яшар Муедінов залишаться в СІЗО до 15 вересня. Про це повідомляє «Кримська солідарність».

«Хлопці заявили, що вважають себе політичними в’язнями, що їхні кримінальні справи політично мотивовані. Про те, що вони є громадянами України і що стосовно них повинна діяти четверта Женевська конвенція. Всі доводи, зазначені адвокатами в апеляційних скаргах, всі доводи, які ми висловили в процесі засідання, суд не почув і залишив постанову Верховного суду республіки Крим від 10 червня в силі», — прокоментував рішення суду від 16 липня адвокат Едем Семедляєв.

Адвокат Сергій Легостов також розповів, що у його підзахисного Фархода Базарова з 9 на 10 червня після чергового судового засідання погіршився стан здоров’я.

«Був стрибок тиску. Йому надали допомогу. Зараз він знаходиться в восьмимісний камері. Розповів випадок, коли 3-4 дні в камері з крану йшла вода, непридатна для пиття. Її неможливо було пити. Скарг на адміністрацію не висловлював. Але от тільки не завжди можна достукатися до фельдшера», — розповів адвокат Легостов..

Раніше ми повідомляли, що на фігуранта другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» Джеміля Гафарова адміністрація СІЗО Сімферополя чинить тиск, внаслідок чого у нього погіршився стан здоров’я.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини