Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Російський суд відмовив Хайсеру Джемілєву в достроковому звільненні

30 / 09 / 2016

Російський суд відмовив у клопотанні про умовно-дострокове звільнення Хайсера Джемілєва, сина народного депутата України Мустафи Джемілєва. Про це на своїй сторінці в Twitter написав адвокат Микола Полозов.

“Радянський районний суд Астрахані відмовив у задоволенні клопотання про УДЗ щодо Хайсера Джемілєва. Буду оскаржувати”, – написав адвокат.

Це вже не перша відмова суду достроково звільнити Хайсера Джемілєва, попередня спроба була у квітні 2016 року.

Хайсер Джемілєв відбуває покарання у колонії в Астраханській області Росії. У червні минулого року його засудили до п’яти років позбавлення волі, визнавши винним у вбивстві з необережності і незаконному зберіганні зброї і боєприпасів. У вересні 2015 року термін ув’язнення зменшили до трьох з половиною років.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини