Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російський суд в Криму відібрав ділянку землі у «героя» «кримської весни»

12 / 07 / 2017

Балаклавський районний суд Севастополя забов’язав вилучити 20 соток землі у власника медалі «За повернення Криму» Ленура Усманова. Про це повідомляє «Новая газета».

Землю Усманову в 2010 році українська влада. Діюча російська влада Севастополя вважає, що українська виконавча влада не мали права розпоряджатися виділеною землею, так як ділянки нібито повинна була виділяти міська рада, а не міська адміністрація.

«При цьому в позовній заяві було зазначено, що в 1966 році рішенням ради робітничих депутатів земля, яку мені видали при Україну, була віднесена до категорії земель лісового фонду. Тобто той факт, що після СРСР на території Криму 23 роки працювали закони України для діючого уряду не важливий. Ніби й не було такої держави», – розповів Усманов «Новой газете».

«Герой» «кримської весни» вважає, що причиною відбирання землі стала його суспільно-політична діяльність, а саме – організація в Севастополі багатотисячного мітингу проти генплану міста.

«Зазначу, що засідання тривало менше години, а на прийняття рішення у судді Аношкіна пішло близько хвилини. Тобто вона віддалилася в дорадчу кімнату і вийшла звідти з готовим рішенням менш, ніж через хвилину», – повідомив Усманов.

Усманов вже готує скаргу в ЄСПЛ. Відняту землю і моральну шкоду він оцінює в 17 млн євро.

У 2014 році Усманов став єдиним кримським татарином, який відкрито виступив за окупацію Криму і Севастополя Росією, за що отримав медаль Міноборони Росії «За повернення Криму».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини