Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російський суд продовжив утримання під вартою двом фігурантам 2-ї сімферопольського «справи Хізб ут-Тахрір»

12 / 06 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність», яка вела текстову трансляцію із залу суду.

«Найголовніше — не представлено фактичних доказів. Те, що слідство сьогодні посилається на те, що є обґрунтоване припущення, що мій підзахисний може сховатися, може на когось впливати, прихованих свідків, дані яких засекречені, це він не буде робити, і не робив ніколи. В матеріалах справи, які представлені сьогодні в суді, не міститься жодного факту такого. Ми вважаємо, що слідство проводить тяганину по даній кримінальній справі, незважаючи на те, що у органів ФСБ достатню кількість співробітників», — прокоментував результат судового засідання адвокат Сеїтвелі Сейтабдієва Рустем Кямілєв.

 

Раніше, 10 червня, «Верховний суд Криму» продовжив до 15 вересня запобіжний захід п’ятьом фігурантам 2-ї сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір»: Меджиту Абдурахманову, Тофіку Абдулгазієву, Білялу Аділову, Енверу Аметову і Ремзі Бекірову.

Нагадаємо, 27 березня 2019 року російські силовики провели в Криму обшуки в будинках кримських татар, в тому числі активістів громадського об’єднання «Кримська солідарність». Всього було затримано 24 активістів за обвинуваченням в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», яка легальна в Україні, але яку влада РФ вважає екстремістською. Едем Яячіков — зник, його місцезнаходження невідоме з 27 березня 2019 року. Пізніше було затримано ще одного підозрюваного — Раїма Айвазова.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини