Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російський суд допустив архієпископа Климента до «справи Олега Приходька» в якості громадського захисника

18 / 06 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

https://crimean-solidarity.org/news/2020/06/18/arxiepiskop-kliment-vstupil-v-delo-olega-prixodko-v-kachestve-obshhestvennogo-zashhitnika-430?fbclid=IwAR2gfU5l3ttfkJvpdfSpgkjqEVniEBQozM7j-fMpL5nzwcgU-XXKZxQhQbI

«Павло Кущ (ім’я архієпископа в миру) має досвід участі в кримінальних справах в якості громадського захисника. У 2018 році його було допущено Роздольненським районним судом Республіки Крим в якості громадського захисника … Його присутність допоможе надати моральну і духовну підтримку моєму підзахисному, що забезпечить більш емоційно рівний процес для нас і забезпечить моєму підзахисному належну участь », — вказав у клопотанні адвокат Назім Шейхмамбетов.

Архієпископ Климент є головою Православної місії допомоги жертвам порушення прав людини і особам, позбавленим волі.

Нагадаємо, 9 жовтня 2019 року, силовики окупаційної влади Криму вивезли українського активіста Олега Приходька з його будинку в Саках в невідомому напрямку.

10 жовтня 2019 року підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя визначив йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Приходька обвинуватили відразу за двома статтями КК РФ – ст. 205 ( «Підготовка терористичного акту») і ст.223.1. ( «Незаконне виготовлення вибухових речовин, незаконні виготовлення, переробка або ремонт вибухових пристроїв»). За версією російської влади, Приходько нібито готував теракт в Генконсульстві РФ у Львові.

1 квітня 2020 року політв’язня етапували з Сімферополя в Ростов-на-Дону.

7 травня підконтрольний Росії Кримський гарнізонний військовий суд відхилив скаргу Олега Приходька на продовження арешту. Таким чином він залишиться під вартою до 15 вересня 2020 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини