Російський суд допустив архієпископа Климента до «справи Олега Приходька» в якості громадського захисника

18 / 06 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

https://crimean-solidarity.org/news/2020/06/18/arxiepiskop-kliment-vstupil-v-delo-olega-prixodko-v-kachestve-obshhestvennogo-zashhitnika-430?fbclid=IwAR2gfU5l3ttfkJvpdfSpgkjqEVniEBQozM7j-fMpL5nzwcgU-XXKZxQhQbI

«Павло Кущ (ім’я архієпископа в миру) має досвід участі в кримінальних справах в якості громадського захисника. У 2018 році його було допущено Роздольненським районним судом Республіки Крим в якості громадського захисника … Його присутність допоможе надати моральну і духовну підтримку моєму підзахисному, що забезпечить більш емоційно рівний процес для нас і забезпечить моєму підзахисному належну участь », — вказав у клопотанні адвокат Назім Шейхмамбетов.

Архієпископ Климент є головою Православної місії допомоги жертвам порушення прав людини і особам, позбавленим волі.

Нагадаємо, 9 жовтня 2019 року, силовики окупаційної влади Криму вивезли українського активіста Олега Приходька з його будинку в Саках в невідомому напрямку.

10 жовтня 2019 року підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя визначив йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Приходька обвинуватили відразу за двома статтями КК РФ – ст. 205 ( «Підготовка терористичного акту») і ст.223.1. ( «Незаконне виготовлення вибухових речовин, незаконні виготовлення, переробка або ремонт вибухових пристроїв»). За версією російської влади, Приходько нібито готував теракт в Генконсульстві РФ у Львові.

1 квітня 2020 року політв’язня етапували з Сімферополя в Ростов-на-Дону.

7 травня підконтрольний Росії Кримський гарнізонний військовий суд відхилив скаргу Олега Приходька на продовження арешту. Таким чином він залишиться під вартою до 15 вересня 2020 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини

Цікаве на сайті