Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російський адвокат оскаржить заборону ФСБ на в'їзд Джемілєва до Криму

17 / 02 / 2016

Російський адвокат Марк Фейгін оскаржить в суді заборону, винесену Федеральною Службою Безпеки, на відвідування Криму лідеру кримських татар Мустафі Джемілєву.

 «Подав до суду на ФСБ. Буду оскаржувати заборону на в’їзд Джемілєва в РФ. Це публічна суперечка між заявником і держорганом», — написав адвокат в Twitter.

Також інформацію про подачу позову проти ФСБ підтвердили в прес-службі уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу.

«Росія має довести незаконність своїх дій. Cьогодні адвокат Марк Фейгін подає позов проти ФСБ РФ про незаконну заборону в’їзду до Криму лідеру кримських татар Мустафі Джемілєву.
У 2014 році окупанти Криму заборонили в’їзд на півострів на п’ять років Мустафі Джемілєву, Рефату Чубарову, Ісмету Юкселю. Відповідні справи також розглядаються в Європейському суді з прав людини», — йдеться в повідомленні.

Раніше Київський «райсуд» Сімферополя 20 січня задовольнив клопотання слідчого ФСБ про взяття під варту народного депутата України Мустафи Джемілєва.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини