Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російські військові кораблі перешкоджали роботі українських прикордонників

8 / 09 / 2016

Кораблі і літак Чорноморського флоту РФ проводили небезпечні маневри поблизу корабля української Держприкордонслужби «Поділля», повідомляє прес-служба відомства.

Корабель здійснював збір доказової бази за фактами агресії, захоплення майна України та незаконної промислової діяльності Російської Федерації в районах Голіцинського і Одеського газових родовищ. На кораблі також перебували представники НАК «Нафтогаз України», ВАТ «ДАТ Чорноморнафтогаз», ДП «Науканафтогаз», Державної екологічної інспекції, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

У міру наближення до Голіцинського і Одеського газових родовищ, бойові кораблі і літак ЗС РФ здійснювали небезпечні маневри, чим перешкоджали законним діям прикордонного корабля. Так, бомбардувальник ВС РФ Су-24 на небезпечній висоті кілька разів здійснював обліт корабля «Поділля».

Недалеко від захоплених бурових платформ російський сторожовий корабель «Сметливий» з наведеним на прикордонний корабель знаряддям і розвідувальне судно «Приазов’я» ЧФ РФ здійснювали небезпечні маневрування, створюючи таким чином перешкоди в роботі.

Незважаючи на дії ВС РФ, екіпаж «Поділля» виконав певні завдання у виключній економічній зоні України.

Раніше повідомлялося, що РФ веде бурові роботи на морському шельфі України.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини