Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російські силовики другий тиждень тримають в оточенні мікрорайон Сімферополя

25 / 10 / 2015

Мікрорайон Сімферополя Ак-Мечеть, де переважно проживають кримські татари, другий тиждень оточений російськими силовиками, повідомляють «Крим.Реаліі».

На вулицях мікрорайону знаходяться посилені загони поліції і ОМОНу. Силовики регулярно ходять по домівках, переписують дані всіх жителів будинку, уточнюють номери телефонів і перевіряють документи на нерухомість. Спочатку вони посилалися на слідчі дії, пов’язані з пошуком Бекіра Небіева, підозрюваного у вбивстві лікарів 26 вересня, але потім перестали пояснювати свої дії.

«У нас в районі вже другу добу не працюють місцеві магазини, навіть хліб не продають, доводиться їхати в місто. Підприємці не хочуть мати справ з поліцією. Це, напевно, така помста татарам за блокаду і нелюбов до Росії », — цитують «Крим.Реаліі» слова місцевого жителя.

Також надходили повідомлення про виставлення оточення в мікрорайоні Фонтани, селі Чистеньке і селищі Жовтневе. У мікрорайоні Фонтани співробітники російських правоохоронних органів також ходили по хатах і переписували особисті дані людей.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини