Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російські сенатори схвалили закон про курортний збір в окупованому Криму

25 / 07 / 2017

Сьогодні, 24 липня, Рада Федерації Федеральних Зборів РФ схвалила закон про курортний збір. Про це повідомляє «РИА Крым».

Видання повідомляє, що курортний збір буде здійснюватися в окупованому Криму, Алтайському, Краснодарському і Ставропольському краї.

Російські сенатори вважають, що завдяки курортному збору Крим зможе створити фонд розвитку курортної інфраструктури, кошти якого можуть бути спрямовані лише на фінансування робіт з проектування, будівництва, реконструкції, утримання, благоустрою та ремонту об’єктів такої інфраструктури.

«Законом встановлюються терміни проведення експерименту – до 31 грудня 2022 року. Закони суб’єктів РФ про введення курортного збору повинні бути прийняті не пізніше 1 грудня 2017 року, а стягування курортного збору повинно початися не раніше 1 травня 2018 року», – повідомляє «РиА Крым».

Нагадаємо, в 2018 році ставка курортного сезону не повинна перевищувати 50 рублів в день, а потім піднятися до 100 рублів на добу. Платити за проживання на окупованому півострові будуть зобов’язані всі повнолітні туристи (за винятком пільгових категорій), які проводять там більше одного дня.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини