Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російські інвестори відмовляються будувати цивільний аеропорт у Севастополі

11 / 07 / 2016

Російська компанія «Акорд-інвест» (належить члену ради директорів банку РНКБ Олегу Жесткову) відмовилася інвестувати кошти в будівництво цивільного сектора аеропорту Бельбек в Севастополі. Компанія має намір вкладати гроші в проект тільки за умови, що аеропорт Севастополя буде обслуговувати ВІП-авіаперевезення. Про це повідомляє «Комерсант».

Джерело газети в російському керівництві Криму стверджує, що перша зустріч “влади” Севастополя з представниками «Акорд-інвесту» в квітні ледь не завершилася скандалом.

«Було названо кілька умов для інвестицій. Це обслуговування в аеропорту Севастополя тільки ВІП-авіаперевезень, передача функцій замовника в рамках програми з розвитку громадянського сектора «Акорд-інвесту» і АТ «Міжнародний аеропорт Сімферополь» (належить «Акорд-інвесту»)», — повідомило джерело.

Як пише газета, для російського уряду Севастополя постановка таких умов стала шоком. Так, на наступному тижні російський віце-прем’єр Дмитро Козак проведе в Криму чергову нараду, де планується вирішити питання з інвестиціями в будівництво цивільного аеропорту в Севастополі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини