Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російські депутати звинуватили Google в сепаратизмі

28 / 07 / 2016

 

Депутати Держдуми просять Роскомнагляд відреагувати на перейменування населених пунктів Криму у Google Maps відповідно до проведеної в Україні декомунізації. Про це повідомляє Еспресо.TV.

Депутат від ЛДПР Вадим Дєньгін просить Роскомнагляд “оперативно відреагувати” на перейменування населених пунктів у Криму на сайті Google Maps.

“Якщо не відреагує, тоді, звичайно, я сам відправлю їм запит”, – сказав Дєньгін. 

У свою чергу депутат від “Єдиної Росії” Євген Федоров, який раніше неодноразово закликав перевірити Google на предмет порушень російського законодавства, пообіцяв відправити запит в Google, щоб з’ясувати мотивацію, з якої сервіс перейменував ряд назв.

“Виходить, що компанія Google обманює людей. Це все одно, що вона перейменувала б Москву або Санкт-Петербург в якісь інші міста”, – зазначив Федоров.

Він додав, що якщо у цьому рішенні є політичне підґрунтя, тобто Google виконує рішення ззовні, “в цьому випадку дії компанії можуть бути пов’язані з елементами сепаратизму”.

За словами Федорова, якщо Google Maps перейменував кримські населені пункти з сепаратистських мотивів, “то це кримінальна відповідальність за пропаганду сепаратизму, і тоді в дію повинні будуть вступати слідчі, і тоді можна буде і Роскомнагляд підключати, і генпрокуратуру”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини