Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російські чиновники не хочуть працювати в Криму

29 / 09 / 2015

Заміни місцевих кримських чиновників російськими фахівцями високого класу швидше за все не відбудеться. Більшість російських чиновників, яким пропонували високі посади в різних міністерствах Криму, відмовилися їхати на окупований півострів, пише «Газета.Ru».

«Вони просили виділення житла, оплати витрат на перельоти і рівень зарплати не нижче, ніж у Москві. Ще цікавилися, чи буде хороша іномарка з водієм, а потім, почувши, що їх чекає зарплата в кращому випадку в 50 тис. руб. і 25 тис. з них треба буде віддавати за оренду квартири, знічувалися і відмовлялися», — розповідає джерело газети.

Нагадаємо, раніше голова «кримського уряду» Сергій Аксьонов і російський прем’єр Дмитро Медведєв погодили введення заступників голів федеральних міністерств і відомств до складу «кримського уряду».

Тоді в коментарі QirimInfo експерти відзначали, що це рішення може бути викликано бажанням Москви побороти високий рівень корупції на півострові і провести інтеграцію в загальноросійську політичну систему.

На даний момент, за інформацією видання, у Кремля є претензії до блоку заступника голови Радміну Криму Євгенії Бавикіної, а також до мінфіну, Мінохоронздоров’я і ряду інших відомств.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини