Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Російська влада дозволить кримчанам не виплачувати кредити українським банкам

27 / 10 / 2015

Російський голова Криму Сергій Аксьонов звернеться до уряду з РФ з проханням ввести мораторій на виплату кримчанами боргів за кредитами в українських банках. Про це Аксьонов заявив на засіданні «Радміну Криму», повідомляє «Кримінформ».

«Нами завтра буде внесено пропозицію до уряду РФ і Держдуми в частині накладення мораторію на стягнення (боргів за кредитами) з кримчан за позовами або з переуступки вимог, які роблять українські банки та українські кредитні організації на території РФ», – сказав Аксьонов.

За його словами, російська влада виберє орган, який займеться створенням єдиної бази боржників, які брали кредити в українських банках, і розробить порядок виплат після «врахування всіх чинників». При цьому відсотки і пеня з 16 березня 2014 не нараховуватимуться через «форс-мажорні обставини».

«А далі уповноважений орган вже запропонує варіанти, як правильно зробити, щоб всі ці борги були списані з міжнародних баз даних і ніде кримчани боржниками не вважалися», – додав російський голова Криму.

За оцінками Аксьонова, загальна кількість кримчан з такими кредитами становить близько 350 тис чоловік.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини