Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Російська протиповітряна оборона в Криму приведена в посилену боєготовність

30 / 11 / 2016

Російські війська протиповітряної оборони в Криму переведені в посилений режим роботи через проведення Україною навчань в акваторії Чорного моря, повідомляє Комерсант.

“…Військовими це в будь-якому випадку сприймається як реальна і потенційна загроза, тому сили ППО Росії в Криму переведені на посилений режим роботи”, — цитує агентство співрозмовника.

Відзначається, що на посилений режим переведені не тільки наземні засоби ППО, а й корабельні. Також в ЗМІ з’явилися повідомлення, що до Криму перекинутий зенітно-ракетний комплекс С-300ВМ “Антей-2500”.

Нагадаємо, Повітряні Сили Збройних Сил України планують 1-2 грудня провести науково-дослідні вчення, в ході яких будуть проведені повітряні стрільби в південній частині України.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини